تصنیف غروب .ملودی و آواز کامبیز عبدل زاده . تنظیم ارکستر : محسن غلامی

شماره مجوز ارشاد 229-1399 و ثبت کتابخانه ملی : 27864و

تصنیف «غروب» با شعر محمدعلی بهمنی و ملودی و آواز کامبیز عبدل‌زاده و تنظیم ارکستر محسن غلامی توسط موسسه «آوای برگریزان» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تصنیف «غروب» با شعری از محمدعلی بهمنی و ملودی و آواز کامبیز عبدل‌زاده در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

محسن غلامی که میکس و مستر و تنظیم‌ ارکستر این اثر درباره آن به ایلنا گفت: این ملودی در ابتدا بر روی چند بیت کوتاه از استاد محمدعلی بهمنی ساخته شد و دوست هنرمند و عزیز آقای عبدل‌زاده آن را برای تنظیم به بنده دادند.

غلامی افزود: با توجه به محتوای شعر و همچنین فضای ملودی این اثر را مناسب تنظیم با ارکستر زهی دیدم. از طرفی گستردگی و حال و هوای قطعه نقش گروه کر نیز در این اثر سهم بسزایی دارد و مانند یک یا چند ساز مستقل نقش خود ایفا می نماید.

محسن غلامی در پایان گفت: امیدوارم این اثر جدید که باعث شد تنظیم متفاوتی را برای ارکستر در نظر بگیرم برای هنردوستان شنیدنی باشد.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به محسن قبادی (نوازنده ویلن سل)،‌ حسین رودگر (نوازنده گیتار)،‌ رویا باقرزاده (نوازنده سنتور)،‌ محمد خدادادی (نوازنده ویلن) اشاره کرد. فهیمه موسوی، رویا باقرزاده و محسن غلامی نیز اعضای گروه کر هستند.

این اثر توسط موسسه «آوای برگریزان» تهیه و منتشر شده است.

لینک خبر از خبرگزاری ایلنا

دانلود از وب سایت محسن غلامی